PROJEKČNÍ A KONSTRUČNÍ PRÁCE

U projektů našich klientů často stojíme již od prvních nápadů. Naším záměrem je být co nejvíce nápomocni v realizaci. Díky individuálnímu přístupu ke klientům řešíme jejich projekt, pomáháme již se samotným prvotním technickým návrhem a stojíme při nich po celou dobu naší spolupráce. Ať už se jedná o vytvoření technického návrhu kompletně od začátku či překreslení již vyrobených nebo pouze načrtnutých dílů a jejich úpravu dle konkrétních požadavků.

Technickou dokumentaci kreslíme v CAD softwaru Solid Edge, vytváříme 3D modely dílců, jejich sestavy včetně kontroly kolizí, následně výrobní a montážní výkresy. Modely exportujeme do různých formátů, ať už pro jiný CAD software, tak třeba pro 3D tisk. Zabýváme se rovněž reverzním inženýrstvím, kdy z již existujícího dílu dokážeme nakreslit model, nebo například z 3D scanu udělat CAD model a tento dále upravovat. Model je rovněž možné přímo přenést do CAM prostředí, kde se vytvoří technologie a CNC kód pro obráběcí stroje. Zabýváme se rovněž zakázkovou tvorbou CNC programů v CAM programech. Vše dle individuální dohody.

Víme, že samotný vývoj produktu je jedna z nejvýznamnějších částí obchodně technického procesu, proto Vás v tom nenecháme samotné. Ať už za námi přijdete během fáze předběžného návrhu či těsně před výrobou, jsme Vám k dispozici pro technickou konzultaci.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.